ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14488406
nr 1448 8406
Sent 1800-tal, 70x46 cm
Kondition: slitage, skador, lösa delar
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:40:15
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr